O nas

Kilka słów o firmie

Firma CBG Głowno swoją działalność na rynku budowlanym rozpoczęła w 2004 roku.
Pierwsza siedziba firmy znajdowała się w Głownie na ul. Piątkowskiej. Głównym zakresem działalności firmy była sprzedaż pokryć i akcesoriów dachowych.
Dzięki wysokiej jakości produktów a także związanych z ich sprzedażą działaniom marketingowym CBG Cłowno bardzo szybko osiągnął stabilną i wiarygodną pozycję na rynku.
W związku z powyższym nastąpiła potrzeba zwiększenia dotychczasowej powierzchni zarówno biurowej jak i magazynowej.
W 2014 roku uruchomiony został nowy punkt, który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Kopernika 30a. Zadawalające wyniki finansowe i polityka inwestycyjna zaowocowały rozbudową firmy pod kątem infrastruktury magazynowej i zakupem samochodów ciężarowych oraz wózków widłowych.
Zakres oferowanego asortymentu został wyraźnie zwiększony. Odpowiadając na zapotrzebowania rynku wdrażamy najnowsze techniki i materiały nie tylko z zakresu pokryć dachowych ale także z zakresu wykańczania wnętrz i dociepleń. Jesteśmy w stanie zapewnić obsługę budowy „od fundamentu aż po dach”.
Współpracujemy z klientami indywidualnymi, lokalnymi ekipami wykonawców oraz deweloperami czy wykonawcami inwestycyjnymi którzy obsługiwani są przez stale szkolącą się kadrę sprzedawców.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem samochodowym z rozładunkiem dźwigowym, zarówno o mniejszym jak i większym tonażu. Dowozimy nawet najmniejsze ilości towaru. Zamówiony towar dostarczamy w wygodnym dla klienta czasie a niewykorzystany materiał po uzgodnieniu odbieramy.

Indywidualne podejście
do klienta
Najwyższa jakość
oferowanych
materiałów
Lata doświadczenia
naszych ekspertów
Profesjonalny transport
delikatnych materiałów

Nasi specjaliści

Tworzymy zgrany zespół doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i doskonalą swoje umiejętności. Stale służymy merytorycznym wsparciem i pomocą w zakresie wyboru najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twojego domu i ogrodu.

Zaufali nam

Formularz
kontaktowy